Nowa Ziemia

Ostatni artykuł tyczył cudownego narzędzia zmiany… Właściwiej, przemiany. Myślę  tu o niezwykle skutecznej i prostej, i do tego taniej metodzie rozwoju osobistego, czytaj duchowego, jakim jest praca z czterema pytaniami Byron Katie.

Te cztery pytania kwestionują twoją rzeczywistość, myśli, przekonania, wartości, fałszywą tożsamość i  powoli, powoli zmniejszają siłę twojego największego wroga, czyli Ego.

Dzisiaj o drugiej niezwykłej książce, która być może w tej chwili powinna trafić w Twoje ręce i dlatego o niej piszę.

Mam na myśli Nową Ziemię Eckharta Tolle. Te dwie książki razem stanowić mogą dla Ciebie niezwykłe kompendium wiedzy jak i nowych narzędzi przemiany.

Dlaczego ta książka jest tak dobra? Ponieważ mówi o sprawach niemożliwych do nazwania prosto. Eckert jako były naukowiec zrobił dla Ciebie i za Ciebie potężną robotę.

Przestudiował nauki Laozi, Buddy, Zen, Jezusa , Kartezjusza, Sartrea i wielu innych, tylko po to żebyś Ty nie potrzebował robić tego samodzielnie. Czyli, zaoszczędził Tobie sporo czasu.

Do tego sam osiągnął niezły stopień zrozumienia i pogodzenia. Te dwie książki są w istocie o tym samym i obydwie się uzupełniają.

Teraz usiądź wygodnie, zamknij oczy, wejdź w głąb siebie i zadaj pytanie.

Czy mam je przeczytać? Poczekaj, aż pojawi się odpowiedź.

Właśnie rozmawiasz ze swoim najlepszym i jedynym dobrym doradcą – Twoją intuicją.

Zainspirował Cię ten wpis?
Podziel się ze znajomymi:

2 komentarze

  1. Mew on Styczeń 12th, 2010

    Uwielbiam Eckharta 🙂
    Przeprowadził mnie kiedyś inną książką, „Potęgą teraźniejszości” przez mega-trudną sytuację życiową. Fajnie Andrzeju, że czerpiesz z takich źródeł 🙂

  2. damian87x on Styczeń 13th, 2010

    Z Byron Katie the work pierwszy raz spotkałem się od września i pracują nad nią od tamtego czasu , jest to bardzo banalna metoda o wielkiej mocy ,szybko zmienia się moje życie tego nie da się opisać to trzeba doświadczyć gdzie bym nie był wszystko jest nowe inne , fascynuje się wszystkim spadającym liściem ,każdy dzień jest inny , cudowne patrze na świat inaczej na swój związek i wszystko co mnie otacza… pozdrawiam serdecznie

Twój komentarz