Strona główna

Emigranci - ludzie nie z tej ziemi

Emigranci - ludzie nie z tej ziemii

Emigracja


Po studiach lub w trakcie wyjechałeś za granicę trochę dorobić. Znalazłeś dobrze płatną prostą pracę. Gdzieś w głębi duszy myślisz o powrocie, skończeniu studiów, założeniu rodziny, jednak trochę z wygody i dobrych zarobków, ciągle tam Jesteś…

A może wyjechałeś, by utrzymać rodzinę. Czujesz, że jak tak dalej pójdzie to, hmmm… W domu żona, dziecko.

Obecna praca nie daje satysfakcji. Coraz więcej rozterek. Krwawiące serce. Cierpiąca dusza, tęsknota. Znasz to.

Irytacja. Gdzieś w głębi, czujesz swój potencjał, moc i brak czegoś nieokreślonego. Myślisz o powrocie, do kraju, do wyuczonego zawodu. Chcesz realizacji siebie. Obecna praca nie daje satysfakcji. Rozdwojenie.

Z pewnością, słyszałeś historie ludzi, którzy wrócili do kraju i zupełnie nie mogli odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wracać nie wracać? Co będę robił gdy już wrócę? Czy odnajdę siebie? Skąd mam mieć siłę by wrócić?

A może poczułeś, że twoje miejsce jest właśnie tu gdzie jesteś, tylko potrzebujesz transformacji, przemiany, przebudzenia, realizacji?

Zaoszczędziłeś. Umiesz język. Starczy żeby zacząć Masz pomysł na swój biznes lub chciałbyś mieć, jednak, brakuje odwagi, wsparcia, pomocnej ręki. Przyjaciela, któremu możesz w pełni zaufać, otworzyć się w pełni, i opowiedzieć swoją historię, by zacząć tworzyć nową. Nowy rozdział życia. Nowy rozdział spełnienia.

W tym miejscu przerwę ,by opowiedzieć o AMH Coaching, metodzie, drodze , sposobie zmiany, przemiany. Ta metoda jest dla Ciebie jeśli chcesz i pragniesz:

 • Tworzyć magiczne rezultaty
 • Robić to co potrzebuje być zrobione
 • Przekraczać siebie
 • Czynić niemożliwe – realnym
 • Wiedzieć co robić i dlaczego
 • Mieć motywację do działania
 • Mieć siłę woli
 • Odsuwać na bok przeciwności
 • Być kreatywnym, witalnym, energetycznym, zaangażowanym
 • Czuć koncentrację
 • Mieć realne wsparcie podczas budowy biznesu
 • Kochać i być kochanym
 • W zgodzie ze sobą budować własny biznes, karierę, życie.


To możesz zrealizować z AMH Coaching, a jeśli chciałbyś potwierdzenia to posłuchaj autentycznych historii. Nie podaję imion, ponieważ sesje są bardzo, bardzo osobistym i intymnym przeżyciem. Poniższe opisy dotyczą procesu nazwanego AMH Change.

Kim byłem, a kim się stałem dzięki Andrzejowi. Byłem szybko rozwijającym się ambitnym znającym swoje cele człowiekiem. W trakcie sesji z Andrzejem stałem się 10 razy szybciej rozwijającym się, 10 razy ambitniejszym i wiele szybciej osiągającym swoje cele człowiekiem. Sesja była/jest jednym z najlepszych doświadczeń na drodze mojego rozwoju. osobistego.


Doświadczyłem dziś czegoś niesamowitego, nie wiem jak to opisać, ale to nie daje mi spać. Czuję oddziaływanie pewnej siły, której do końca nie potrafię wyjaśnić. Wiem tylko skąd się wzięła. Zapoczątkowałem tą siłę tego dnia, kiedy odkryłem w sobie to właśnie powołanie do tego co chce robić w życiu.  Wysłałem wtedy jakiś sygnał, który wrócił do mnie dzisiaj z tysiąckrotnie większą siłą.  Jakaś telepatia, metafizyka, nie wiem. Ale wiem, że to coś wspaniałego.
Przedsiębiorca z Bristolu


*Wczoraj po coachingu wszedłem w stan, który mógłbym nazwać błogostanem. Nie był to do końca stan kreatywności . Ale czułem, że coś wisi mi nad głową.  Napełniłem się ogromną energia fizyczną i psychiczną.  Czułem potrzebę rozładowania tej energii . Po chwili przyjechał samochód z drewnem na opał rozładowałem całą ciężarówkę drewna, ale wciąż było mi mało. Poszedłem nad rzekę i zobaczyłem bobra płynącego spokojnie, i powoli, był taki wyluzowany, i płynął sobie powolutku na powierzchni lustra wody. Zdałem sobie sprawę, że muszę płynąć jak ten bóbr .   Dotarło do mnie coś ważnego . Po pozornie zwykłej rozmowie z Andrzejem, nagle wszystko przybrało takich wspaniałych barw. Widziałem wszystko tak wyraźnie, a jak usiadłem na ziemi to naprawdę czułem tą ziemię.  I wówczas dotarło do mnie że "... Ja pierdole, Andrzej naprawdę jest najlepszy...
Przedsiębiorca


ależ Ty mnie otworzyłeś...na mnie samą.. dzięki Andrzeju.
Prawnik


AMH Coaching  kojarzy  mi  się  obieraniem pomarańczy  w  małych  kawałkach -  żeby  wydobyć miąższ  w  całej  okazałości. To jest uświadomienie pełne i  urzeczywistnienie –Jesteśmy. Dojrzewamy  w  ochronnej powłoce, a  jak  dojrzejemy,  powinno  się  ją  zdjąć,  jej rola się  zakończyła. Czas na ponowne narodzenie.
Kompozytor


* Dziękuję. Czuję  otwarte kolejne drzwi.
Przedsiębiorca


Takich przykładów ,przebudzeń, uświadomień mogę zacytować wiele, jednak coaching jest bardzo osobistym doświadczeniem, o którym nie można się dowiedzieć z książek. To osobiste doznanie staje się uświadomieniem, istotą mądrości. Tylko Twoje i tylko dla Ciebie. Od nikogo nie możesz się tego nauczyć. Jedynym nauczycielem jesteś sam dla siebie i taka jest idea coachingu, i taki jest proces AMH Coaching. Jeżeli poczułeś, że to jest to, witaj w AMH Coaching.Komentarze:
Do tego artykułu nie zamieszczono jeszcze żadnych komentarzy.

Zamieść pierwszy komentarz »