Strona główna


Czy potrzebujesz Coachingu?


Odpowiedz sobie w myślach na poniższych 10 pytań.

  1. Czy czujesz, że coś w życiu się rozsypało? Chcesz to szybko i skutecznie poukładać?

  2. Masz w życiu cel – marzenie, którego nie realizujesz i sam nie wiesz - dlaczego?

  3. Masz wiedzę, umiejętności, wykształcenie, potrzebne zasoby i sam nie wiesz dlaczego coś idzie nie tak. Czy masz ochotę to zmienić?

  4. Czy kiedyś marzyłeś... a dzisiaj już, jakoś nie?

  5. Czy Wiesz dlaczego zawodowo nie robisz tego, co sprawia Tobie największą radość i przyjemność, a do pracy idziesz dzisiaj tylko dlatego, że szedłeś tam wczoraj i przedwczoraj?

  6. Czy jest coś, czego się lękasz i czujesz, że to Ciebie powstrzymuje przed realizacją planów, marzeń, słowem - siebie?

  7. Czy przedmiot Twoich marzeń jest osiągalny, ale nie dla Ciebie?

  8. Czy chciałbyś zrzucić parę kilogramów, mieć ciało energiczne - młode, ale sobie z tym nie radzisz?

  9. Czy masz jakieś słabości, które Cię ograniczają?

  10. Osiągnąłeś w życiu wszystko... Jednak czujesz, że czegoś brakuje. Czy chciałbyś To znaleźć?
Jeżeli choć na jedno z pytań odpowiesz twierdząco, to coaching jest jednym z najszybszych i najefektywniejszych dla Ciebie rozwiązań.

A gdy jesteś przedsiębiorcą lub chcesz nim być i...
 • Masz pomysł, cel, swój Wielki Szalony Plan. Chciałbyś go zrealizować, ale nie Masz odpowiednich umiejętności, narzędzi, pieniędzy, kontaktów. Możesz to dostać jeśli chcesz.

 • Masz już firmę, ale chcesz żeby działo się lepiej, szybciej, łatwiej, taniej oraz... gdy coś w Twojej firmie idzie nie tak. Jakiś zastój, stagnacja, uśpienie...
Albert Einstein powiedział, że nie może rozwiązać umysł problemu, do którego sam doprowadził. Trzeba wyjść ponad. Popatrzeć na sprawy z wyższego poziomu. Wówczas rodzi się rozwiązanie i nowe możliwości wyboru. Trudno jest zobaczyć siebie - samemu.

Coach jest Twoim taktownym lustrem, przewodnikiem i opiekunem. Jest z boku i w cieniu. Ty Jesteś Bohaterem. Ty i Twoja droga. Jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa. Trzeba ją tylko znaleźć.

Komentarze:
Jestem osobą operatywną i lubię pracować.Mam dobry pomysł na własny biznes. Lecz jestem nieśmiały.
janusz, 2015-02-18 21:48

.Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
Annie, 2018-12-15 14:45


Zamieść swój komentarz »
SPRAWDŹ COACHING PRZEZ INTERNET:

ecoaching