Strona główna


Zaproszenie


Dziękuję, że powierzyłeś mi swój cenny czas. Zrobię wszystko, aby nasze spotkanie było dla Ciebie dożywotnią inwestycją.

Chcę dać Tobie jak najwięcej, byś mógł mieć jeszcze więcej, wciąż zyskiwać i stawać się lepszym w dążeniu do tego co chcesz osiągnąć.

Pomóc Tobie osiągnąć cel - to mój cel!

Zagospodaruj wolny dzień. Jeden dzień na wielką zmianę. Zmianę generatywną, to znaczy taką, która uruchomi cały proces...

Nasze spotkanie może trwać dwie godziny, a może i cały dzień. Zależy od tego, czego obecnie potrzebujesz. Pomogę osiągnąć Tobie to, czego pragniesz, będąc taktownym opiekunem w Twoje wyprawie do celu.

Możemy spotkać się w każdy dzień uprzednio umówiony. Pomyśl.
Kiedy znajdziesz czas na sprawy najważniejsze dla siebie?

Czasami mamy blokady. Coś, co nas hamuje i nawet nie wiemy co...

Zobacz. Dzisiaj inne rzeczy, które wydają się bardzo pilne, sprawy służbowe, praca, codzienne zaganianie, dom, rodzina, nasze troski i zmartwienia przestają nagle mieć znaczenie. Wszystko przestaje się liczyć, gdy chodzi o Ciebie i Twój rozwój, o Twoją przemianę.

Czasami warto zdobyć się na odwagę i wygospodarować czas na spotkanie, by móc po latach wspominać ten jeden dzień, dzień zmiany, by na chwile przypomnieć sobie swoje stare problemy i zmartwienia, uśmiechnąć się i powiedzieć sobie w myślach, że było naprawdę warto!

Oto mój numer telefonu: 510 095 984. Możesz zadzwonić do mnie teraz. Porozmawiamy i ustalimy czego potrzebujesz i w czym mogę Tobie pomóc.

Możesz również napisać. Czasami warto poznać się pisząc, zanim się spotkamy.
Napisz teraz na adres andrzej@andrzejhanisz.plKomentarze:
Do tego artykułu nie zamieszczono jeszcze żadnych komentarzy.

Zamieść pierwszy komentarz »
SPRAWDŹ COACHING PRZEZ INTERNET:

ecoaching