Strona głównaCoaching przez internet?

Możesz dokonać zmiany
bez wychodzenia z domu!


Dlaczego Coaching przez telefon lub Skypa jest równie skuteczny co Coaching bezpośredni?

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie w swoim fotelu, krześle. Jesteś w miejscu całkowicie Tobie przyjaznym. Czujesz się całkowicie bezpiecznie.

Łączymy się poprzez Skype lub telefonicznie. Rozmawiamy.
Poznajemy się i podejmujesz decyzje, czy Coaching jest dobrym dla Ciebie rozwiązaniem.

Decydujesz się na e-Coaching.

I wyobraź sobie, że mamy tyle czasu, ile będzie potrzeba. Może to będzie godzina, może dwie, a może cztery - to nie ma znaczenia ile, liczy się efekt i Twoja chęć dokonania zmiany.

Niektórzy myślą, że e-coaching rozwiązuje tylko małe, subtelne problemy, a nie te prawdziwe, mocne, życiowe. Być może nie wiedzą o tym, że wszystko wokół nas się zmienia. Nowe technologie wypierają stare. Skuteczne metody zastępują mniej skuteczne.

Pamiętaj też, że e-coaching to nie leczenie na odległość ani horoskop wróżki Jadzi. E-coaching to coś zupełnie innego. To zbiór skutecznych metod, narzędzi i technologii użytych byś osiągnął swój cel.

Jestem pewien co do skuteczności tej metody, ponieważ mam spore doświadczenie. Teraz Ty zdecyduj jaką formę wolisz? Czy spotkać się osobiście czy też doświadczyć e-coachingu?

E-coaching zaoszczędzi Twój cenny czas i koszty podróży oraz stworzy nową możliwość coachingu o dogodnej porze.

Czy to nie fajnie, gdy nagle odległość przestaje mieć znaczenie. Jesteśmy daleko a jednak blisko i co najważniejsze czujesz się naturalnie i swobodnie, i osiągasz to czego pragniesz.

Skype CoachingKomentarze:
Spotkałam Andrzeja w lutym, na szkoleniu w Warszawie. Gdy weszłam na jego stronę, spodobały mi się i wzbudziły zaufanie, jego propozycje. Niewiadomo było jednak kiedy przyjedzie ponownie do Warszawy. W pracy z rozpoznawaniem i uwalnianiem ograniczeń, musisz mieć zaufanie do osoby, która prowadzi Cię przez ten proces. Ja przy takich wyborach słucham intuicji. Wymieniliśmy z Andrzejem kilka maili i zaproponował mi coaching przez telefon. Ucieszyłam się z tej możliwości, gdyż od razu rozwiązało się kolejne ograniczenie: czasoprzestrzenne. Ustalamy dogodny dzień i porę i nie ma znaczenia, że On jest w Nowej Soli, a ja w Warszawie. Potrzeba tylko ciszy, spokoju i chęci przejścia przez niemoc, ból czy co tam sobie kto nazbierał w życiu. Brałam udział w warsztatach --na żywo-- i okazało się, że nie miałam problemu, aby równie mocno wejść w proces przez telefon. Warto było. Uwolniłam m.in. część dzieciństwa i już jestem umówiona na ciąg dalszy. Moim zdaniem warto skorzystać z tej propozycji, a przynajmniej porozmawiać z Andrzejem.
Łucja Strzelecka, 2009-04-16 20:39


Zamieść swój komentarz »
SPRAWDŹ COACHING PRZEZ INTERNET:

ecoaching