Strona główna
Księga, która może odmienić Twoje Życie..."Drogi Przyjacielu
i sprawo, z którą po mnie sięgnąłeś!
Bądźcie ozdrowieni!"

Czas biegł wolno. Nie wiadomo, ile trwała godzina. Jeśli przyjąć, że przez miesiąc pojawiała się podpowiedź, najlepiej, kiedy baśń pozostawała w rękach czytelnika jeden rok. Mógł ją czytać wiele razy. Tyle, ile potrzeba. Raczej powoli niż szybko. Tak jak czyta się baśń. Nie była to wymyślona historia, jakich wiele. Była to księga uzdrawiania. Ponieważ była prawdziwa, biła z niej moc i wychodziły odpowiednie sygnały do osoby, która ją czytała. A rzecz działa się w Bańce Mydlanej i tam zapisana jest nasza opowieść. Posłuchajcie..."Tak zaczyna się ta opowieść. Bowiem przychodzi taki moment w życiu, gdy nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że wszystko, co do tej pory przeżyłeś, przyprowadziło Cię do tego miejsca. Dotarłeś tutaj niby przypadkiem, ale czy rzeczywiście tak jest? Gdzieś w sobie czujesz "jakbyś wiedział", że jesteś tutaj w odpowiednim dla siebie czasie.

Baśń jest wyjątkowym zapisem doświadczeń... I nie tylko, ponieważ samo jej czytanie ma moc uzdrawiania Twojej Istoty. Jest oparta na autorskim systemie Regenezy. Drogi do osobistego oświecenia.

Jest to prawdziwa opowieść ludzi, którzy tę drogę przemierzają. Taka podróż staje się osobistym spotkaniem z boskimi atrybutami w ludzkim wydaniu: wolnością, miłością, czystością, prawością, mądrością, harmonią w jedności.

Gdybyś zapytał: Co dało autorowi przejście tej drogi?, to odpowiedziałby:

Właściwe relacje z samym sobą i osobami mu najbliższymi Dobre zdrowie i samopoczucie
Harmonię i radość
Spokój

A gdybyś dalej chciał pytać: Co mi da przejście tej drogi?

Oczywiście, dowiesz się, kiedy przeczytasz Baśń.
Każdemu czytelnikowi jej istota ozdrowi inną, właściwą dla niego przestrzeń. Czasami pomoże w rozwiązaniu osobistego wyzwania, innym razem poważnego problemu rodzinnego, a niekiedy nawet wesprze w uleczeniu fizycznej choroby.

Jeśli czujesz, że ta książka jest właśnie dla Ciebie, jednym słowem, chcesz podarować ją sobie i kupić w chwili osobistej potrzeby to

Zapraszam
Andrzej Hanisz

Cena: 90 PLN + 9zł koszty przesyłkiKup w chwili osobistej potrzeby.

INFORMACJE TECHNICZNE:
Format - A4
Ilość stron - 176
Szyta i w twardej oprawie

Jak zamówić?

Skontaktuj się z żoną zmarłego Andrzeja. Przejdź do podstrony Kontakt.