Strona głównaJak schudnąć szybko, łatwo i naturalnie?Jak schudnąć łatwo i naturalnie? Czyli indywidualny COACHING BY SCHUDNĄĆ I ZYSKAĆ WIĘCEJ…

Jeżeli tutaj zaglądasz to żeby schudnąć. To Twój cel, więc bardzo dobrze trafiłaś.

Jednak ostrzegam! Nie zaczynaj się odchudzać dopóki nie przeczytasz tego artykułu, bo jeżeli chcesz się odchudzić szybko, bezpiecznie i naturalnie, potrzebujesz indywidualnego podejścia.

Ja sam testowałem na sobie wiele sposobów odżywiania, by posiąść dzisiejszą wiedzę, a stosowanej w coachingu technologii uczyłem się i praktykowałem wiele, wiele lat.

Być może już nie raz, nie dwa, a może i więcej, stosowałaś diety cud a potem nagle wszystko wracało do normy. Dużo by o tym mówić, sama wiesz lepiej, jak to jest. Prawda?

Niby dieta fajna, koleżanki schudły, a ja... No właśnie, czegoś zabrakło. Może determinacji. Może wiary. Może dobrej motywacji...

Kiedy chcesz mieć fajna sylwetkę, to na pewno pewne sprawy potrzebujesz zmienić i do tego jeszcze polubić.

Co jednak zrobić kiedy te dobre jedzenie jakoś nie bardzo smakuje. Smakołyki kuszą i lubisz jeść to czego nie powinnaś?

Jest dużo powodów, Twojej otyłości. Razem to odkryjemy dla Ciebie. Potem, nauczysz się jak być szczupłą? I taka się staniesz!

Co zrobię dla Ciebie?

Uwierzysz, że możesz schudnąć, a Twój umysł poprowadzi Ciebie precyzyjnie do celu. W tym przypadku celem jest schudnięcie. Cel stanie się dla Ciebie bardzo atrakcyjny, a samo odchudzanie fajne, przyjazne i bezpieczne.

Sam proces odchudzania ( w tym sesji coachingowych) będzie najszczęśliwszym okresem Twojego życia.

Mówię „proces”, bo jest to czas w trakcie, którego będziemy w stałym kontakcie mailowym, telefonicznym, i jak trzeba osobistym. Zawsze, gdy będziesz potrzebować wsparcia.

Wiem, jak to zrobić skutecznie i też wiem, że problem zawsze siedzi tylko w głowie, choć widać to w ciele.

Osiągniesz to wszystko, dzięki osobistemu coachingowi. Czym jest coaching? Nie musisz tego dokładnie rozumieć. Najważniejsze są efekty.

Jednak żeby przybliżyć ten nowatorski i unikatowy sposób, wyobraź sobie, że idziesz do swojego bardzo dobrego lekarza, od którego oczekujesz pomocy, a on diagnozuje problem i zapisuje receptę.

Idziesz do apteki a aptekarz mówi… wie pani co… nigdy nie robiliśmy takiego lekarstwa widzę że jest ono zapisane specjalnie i tylko dla pani. Proszę przyjść jutro ponieważ jest tutaj bardzo dużo składników i trochę to potrwa.

Tym właśnie jest coaching. To indywidualny proces. Jedyny, unikalny i niepowtarzalny. Odpowiedni do Tu i Teraz i tylko dla Ciebie.

Co mogę Tobie szczerze gwarantować?
 • Schudniesz na zawsze. I gwarantuje ci, że będzie to łatwe i naturalne, bez ograniczeń i katowania. Przytyjesz tylko wtedy kiedy uznasz, że jesteś za chuda.
 • Zrozumiesz i w końcu uwierzysz w to, że naprawdę możesz schudnąć w odpowiednim dla siebie czasie i tempie.
 • Poznasz zadziwiająco proste metody i sposoby zdrowego odżywiania i polubisz je.
 • Będziesz zawsze syta.
 • Zmienisz metabolizm na spalający szybciej zbędny tłuszcz.
 • Polubisz ten czas i będziesz z siebie dumna.
 • Po jakimś czasie Twoje ciało zapragnie czegoś więcej. Zapragnie aktywności. Może będzie to jakaś forma ruchu, rower, bieganie, pływanie, taniec, spacer. Zresztą sama odkryjesz co jest dobre dla Ciebie i co sprawiać będzie największą radość.
 • Zaczniesz zdrowo jeść, bo naprawdę będziesz tego chciała – co więcej, będzie to dla Ciebie miłe.
 • Ochoczo i z radością zmienisz swoje postępowanie, które doprowadziło do miejsca, w którym jesteś obecnie.
 • Pokochasz swoje ciało, jeżeli teraz masz wątpliwości. Zobaczysz!
 • Uwierzysz w siebie - we wszystkich sferach życia.
Jesteś najważniejszą dla siebie osobą, więc kto jak nie Ty ma o Ciebie zadbać?

Ja będę przewodnikiem w Twojej podróży. Przewodnik wie jak, bo już tam był. Twój cel stanie się moim celem i wyzwaniem.

Oczywiście Sama wybierzesz rodzaj swojego dobrego odżywiania. Mogę podsunąć Tobie parę dobrych koncepcji, ale możesz uzgodnić wszystko ze swoim lekarzem lub dietetykiem.

Teraz mała zabawa. Przypomni sobie jak kiedyś coś fajnego sobie kupiłaś i Jesteś z tego do dzisiaj zadowolona. Maaasz?

Tak! To była naprawdę dobra decyzja. Jak decyzja o potrzebie odchudzania.

Idzie wiosna. Za chwilę rzucisz zimowe ciuchy. Założysz wiosenne, potem letnie i być może będziesz musiała znowu iść na zakupy bo…

…nic nie pasuje. Rany, nic nie pasuje! Wszystko luźne. Widzisz to?

Teraz, radosna, kupujesz ciuchy o parę numerów mniejsze i wchodzisz w te sprzed lat.. Może nawet widzisz zdziwione oczy, trochę zazdrosnych, ale i podziwiających koleżanek.

Nagle, świat się zmienił. Mężczyźni wydają się bardziej szarmanccy. Adorujący.

I widzisz ich nie zadane lub wprost zadane pytanie , co zrobiłaś, że tak świetnie wyglądasz?

I tak będzie po coachngu. Daję Tobie gwarancję, że to będzie Twoja życiowa, dobra decyzja, więc jeżeli jesteś już dzisiaj gotowa schudnąć, to pisz lub dzwoń i umów się na indywidualny, tylko dla Ciebie, coaching.

A jeżeli się odrobinę wahasz, to przeczytaj słowa Marii:
W życiu dzieje nam się tak, jakie są nasze  myśli , czyli poprzez myślenie tworzymy obrazy naszych marzeń, pragnień, obaw i lęków.

Trudno jest utrzymać myślenie pozytywne , kiedy spotykają  nas  niepowodzenia. Co zrobić żeby ich nie było , a przynajmniej było ich zdecydowanie mniej. Polecam coaching . Andrzej jest człowiekiem, który zrozumiał jak pracuje nasz umysł i nauczył się z niego korzystać. 

Wspaniałą rzeczą jest fakt, że tej wiedzy nie zatrzymał dla siebie lecz ,przekazuje ją każdemu kto chce coś  zmienić w swoim życiu.

Jeśli pragniesz dobrobytu , miłości ,zdrowia (w tym przypadku schudnąć- przypis mój)w taki sposób jaki dla Ciebie jest najlepszy poproś Andrzeja. On będzie wiedział jak Cię poprowadzić zgodnie z twoją wolą .

Każdy z nas dobrze wie co dla nas jest najlepsze , lecz nie zawsze wiemy jak z tego korzystać.


Mam też dla Ciebie GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!


Jeżeli w ciągu ustalonego przez nas okresu programu nie schudniesz tak jak tego oczekujesz oddam Tobie wszystkie pieniądze.

Dodatkowo OBIECUJĘ coś więcej. Zyskasz (wybierz z listy to czego najbardziej chcesz i nad tym będziemy pracować) więcej miłości, więcej radości, więcej uśmiechu, więcej energii, więcej wigoru, więcej kobiecego czaru, więcej adoracji, więcej zmysłowości, więcej szaleństwa, więcej wolności, więcej namiętności, więcej zmysłowości, więcej seksu, więcej pieniędzy, więcej niezależności, słowem więcej życia w życiu.

Zdecyduj i zadzwoń, najlepiej teraz – 510 095 984, bo wiesz jak to jest kiedy odłożysz coś na później. Prowizorki działają najdłużej. Prawda?

Jeśli wolisz pisać to napisz , też najlepiej teraz - andrzej@andrzejhanisz.pl i umów się na indywidualny coaching

BY SCHUDNĄĆ I ZYSKAĆ WIĘCEJ…

Pamiętaj, czas nie czeka. Idzie wiosna. Mój czas jest także ograniczony.

Twój też. Jak długo jeszcze nadmiar ciężaru udźwigną Twoje stawy? Jak długo jeszcze takie obciążenie wytrzyma Twoje serce?

Komentarze:
Do tego artykułu nie zamieszczono jeszcze żadnych komentarzy.

Zamieść pierwszy komentarz »