Strona główna


Coaching życiowy

life coaching

bardzo, bardzo osobisty...


Mam świadomość obszerności tematu i powagi sytuacji. Jak w paru zdaniach, bez pisania książki lub opowieści i wymądrzania, przybliżyć istotę coachingu życiowego?

Istotę, którą można poznać, tak naprawdę, tylko poprzez doświadczenie coachingu.

Coaching życiowy może obejmować bardzo wiele dziedzin naszego życia.

Dotykać wyzwań dnia codziennego. Relacji. Siebie i innych. Rodziny. Społeczności. Organizacji. Środowiska. Na pierwszej stronie, w paru artykułach przybliżam jego istotę, ale tak naprawdę, to wszystko jest jakby po drodze do czegoś większego.

Coaching życiowy może pomóc Tobie w procesie odchudzania:
Jak schudnąć szybko, łatwo i naturalnie? »

Coaching życiowy może pokonać zmęczenie i wypalenie zawodowe:
Wypalenie i zmęczenie zawodowe »

Coaching życiowy może pomóc w nauce:
Problemy w nauce »

Coaching życiowy może pokonać uzależnienia:
Uzależnienie, nałóg, nawyk »

...może zamienić doły na szczyty:
Lęk, fobia, nerwica, depresja »

...może odmienić relacje w związkach:
Miłość - pokochaj swojego partnera »

...może przywrócić radość z pracy:
Pokochać pracę »

...może wyzwolić namiętność:
Wolna, zmysłowa, radosna »

Coaching życiowy może… i mógłbym tak długo, długo, bo indywidualny coaching może bardzo, bardzo dużo, ale i przede wszystkim może być transformacją, przebudzeniem, przemianą i to jest jego prawdziwa istota. Tym właśnie jest życiowy coaching osobisty - usługa luksusowa - jak Ty.

Coaching osobisty, ten życiowy, przekracza Horyzont Zdarzeń w granicach Twojego przeznaczenia. Transformuje zgodnie z naturą.

Niżej niezwykle słowa, spisane tuż po cyklu sesji coachingu życiowego.

…teraz  kocham  swoje miejsce, bo  wszedłem  na  jakiś poziom  bajkowy, w którym  wszystko  postrzegam jako baśniowe,   wyjątkowe…

Niesamowite - jakby  pewien rodzaj  zdziecinnienia (  to się nie objawia  społeczeństwu) -  ale wewnętrzny mój  baśniowy  świat -  to w  nim żyje, i  nie czuje  żadnego  cierpienia ,  potrzeby współzawodnictwa.

Wiem,  że  kierują  siły  tym  wszystkim,  które wiedzą ,  co komu  potrzeba.

W świecie   tym żyją   wszyscy, i ci  z  przeszłości,  i  ci którzy  zmarli,   nie -  o ni   na prawdę  żyją -  wyczuwam  ich  obecność na  jakimś  subtelnym   poziomie ,  jako  niezaprzeczalny fakt, i  to nie  iluminacja.

W  nim  jest  i Sartre, i  Królewna Śnieżka,  i  kołysanki mojej   mamy,  i muzyka  , którą  od  zawsze kocham, i... To moja  kraina rozkoszy... W  niej też  jest dolina  skarbów,   którą   odkryłem.  

TO JEST JAKBY  ODNALEZIENIE  DZIECKA  W SOBIE -  powtórne  narodzenie. Tak  odczuwałem  wszystko , będąc  3-5  letnim   dzieckiem, i teraz ten  typ  postrzegania  się włączył…

Zapraszam na indywidualny coaching życiowy. Poznaj istotę i to, czym dla Ciebie, stanie się nieznane i znane. Znane i nieznane.